Seminārs tiem, kas plāno atvērt savu uzņēmumu vai spert nākamo soli uzņēmuma attīstībā
27.septembrī Madonas novada fonds stāstīs par uzņēmējdarbības atbalstu 2023.-2027. - par projektu iesniedzējiem, par nosacījumiem, par atbalstāmajām iegādēm. Savos pieredzes stāstos dalīsies uzņēmēji, kas LEADER projekta ietvaros iegādājušies pamatlīdzekļus, uzstādījuši būves, veikuši būvniecību, tā attīstot tūrisma pakalpojumu, pārtikas pārstrādi, zemes darbu/rakšanas pakalpojumu. Būs arī īpašais stāsts no Varakļāniem par pašvaldības un uzņēmēja kopprojektu, izveidojot ēdināšanas pakalpojumu Varakļānu pilsētā.
Nāciet, klausieties, uzdodiet jautājumus, lai gūtu labāku priekšstatu, kā sagatavot SAVU biznesa ideju LEADER projektam.
GAIDĪSIM!
27.09.2023. Plkst.13.00. Saieta laukums 2A, 3.stāva zāle. Ir lifts.

Latvijas Lauku forums septembrī aicina uz viedajām trešdienām, kas notiek tiešsaistē.

20.septembrī plkst. 15.00 nākamā “Viedās trešdienas” tikšanās TIEŠSAISTĒ, kur biedrības “SATEKA” valdes priekšsēdētāja Daiga Gargurne iepazīstinās ar 10 soļiem veiksmīga finansējuma piesaistei NVO.

Pieslēgšanās saite: https://saite.lv/oPb  

Lai sekmētu izglītošanu finansējuma piesaistē un ar to saistītajiem jautājumiem, biedrība “SATEKA” radījusi praktisku palīgu – ceļvedi par veiksmīga finansējuma piesaisti nevalstiskajām organizācijām. Tikšanās laikā Daiga Gargurne dalīsies pieredzē, atziņās, kas gūtas vairāk kā 16 gadu laikā kopš biedrības izveides, kā arī pastāstīs par radīto ceļvedi.

Te pasākuma saite no facebook:  https://www.facebook.com/events/865922478224515

Pielikumā - 13.septembra prezentācija par sociālajiem tīkliem un digitālo komunikāciju.

30. augustā Madonas novada fonds kopā ar Latvijas Lauku foruma biroja darbiniecēm un daļu no VIEDAIS CIEMS 2023 žūrijas komisijas (Anita Seļicka, Latvijas Lauku foruma izpilddirektore, Oksana Golubeva, Zemkopības ministrijas Lauku attīstības fondu atbalsta nodaļas vecākā eksperte un Katrīna Idū, Eiropas komisijas tehniskā atbalsta projekta “The Smart Rural 21th Century” eksperte) devās uz Aronas pagasta Kusu un Jāņukalnu, lai komisija iepazītu un mēs palepotos ar mūsējiem VIEDAIS CIEMS 2023 kandidātiem.

Lasīt tālāk...

Vietējās attīstības stratēģija „Cilvēks, vieta, darbs Madonas reģionā 2023.-2027.” ir sagatavota, apstiprināta MNF Padomes sēdē un iesniegta Lauku atbalsta dienestam. Turpmāko četru mēnešu laikā Zemkopības ministrijas izveidotā Stratēģiju atlases komiteja sniegs atzinumu. MNF gaida uzaicinājumu prezentēt vietējās attīstības stratēģiju komitejai.

Paldies par līdzdalību stratēģijas sagatavošanā!

Stratēģiju skatīt pielikumā.

Biedrība "Latvijas Lauku forums" aicina Latvijas ciemus un kopienas dalīties to vieduma atslēgās, piesakoties "Viedais ciems 2023" atpazīstamības zīmei. Iniciatīva tiek īstenota ar mērķi izcelt un spēcināt lauku kopienu labās prakses ceļā uz viedumu, daudzinot iedzīvotāju centienus aktīvākas un iesaistošākas kopienas dzīves veidošanā un inovatīvu risinājumu īstenošanā esošajiem izaicinājumiem.Pretendēt uz atpazīstamības zīmi "Viedais ciems 2023" ir aicināta ikviena Latvijas lauku aktīvā kopiena un ciems, līdz 2023. gada 23. jūlijam (ieskaitot) aizpildot pieteikumu šajā saitē: ej.uz/VC2023

Lasīt tālāk...

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
6
7
Datums : Ceturtdiena, 7. Septembris
8
9
10
11
14
Datums : Ceturtdiena, 14. Septembris
15
16
17
18
19
20
23
24
29
30

{article LAD/VLT/ZM}{text}{/article}

{article Grozs}{text}{/article}