Starpvalstu sadrabības projekta "ABC vietējiem ražotājiem" ietvaros, deviņas vietājās rīcības grupas no Latvijas , Lietuvas un Čehijas piedāvā savu teritoriju vietējiem ražotājiem doties pieredzes braucienos, apgūstot citu valstu pieredzi amatnieku un mājražotāju atbalstam, uzņemējdarbības atbalsta aktivitāšu organizēšanā. Projekta dalībnieki visvairāk novērtē iegūtos jaunos kontaktus un draugus.

Projekta mērķis: Veicināt vietējo iedzīvotāju izaugsmi un aktivitāti, kā arī radīt pievienoto vērtību Vidzemē ražotiem produktiem apgūstot citu valstu pieredzi, ieviešot starptautiskas zināšanas uzņēmējdarbībā.

Projekta aktivitāšu aprakstu lasiet tālāk.

6.septembris. Stāmeriena, Latvija. Projekta programma Bānīša svētku ietvaros. Dalībnieku saraksts atvērts. Braucienam vienas dienas ietvaros tepat uz kaimiņu novadu arī dalībnieku skaits būs daudz lielāks. Dalībai izstādē varēs pieteikties no 25.augusta. Lūdzam sekot informācijai mājas lapā!

12.-13.jūlijs. Kedainija, Lietuva. Dalība konferencē, vietējo produktu tūrisma programmu apmeklējums, dalība Kedainija Gurķu svētkos. Piedalās 5 ražotāji no MNF teritorijas.

15.jūnijs. Lietuviešu dienas Latvijā. Viesus uzņem Vidzemes lauku partnerība Brasla un Cēsu rajona lauku partnerība. Iepazīšanās ar Straupes lauku labumu tirdziņa darbību un viesošanās pie vietējiem ražotājiem - radošajā akmens darbnīcā „Ezeriņi” Stalbē un lavandu dārzā Umurgā, iepazīstot no lavandām gatavoto produkciju. Piedalās 7 ražotāji no MNF teritorijas.

30.-31.maijs. Gargždai, Klaipēdas reģions, Lietuva. Konference vietējiem ražotājiem, iepazīšanās ar vietējo produktu ražotājiem vietējās rīcības grupas "Pajūrio kraštas", dalība izstādē gargždai pilsētas svētku ietvaros. Piedalās 8 ražotāji no MNF teritorijas.

24.-25. maijs. Dobruški, Čehija. Seminārs vietējiem ražotājiem, saimniecību apmeklējumi, dalība izstādē. Piedalās 5 ražotāji no MNF teritorijas.

5.-6.decembris, 2013.gads. Pohoda, Čehija. Seminārs par čehu pieredzi, iepazīstot ar šajā plānošanas periodā ar LEADER atbalstu izveidoto vietējo produktu zīmolu sēriju un vietējo ražotāju atbalstu -kopīga mājas lapa par vietējiem produktiem www.regionalni-znacky.cz.

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

{article LAD/VLT/ZM}{text}{/article}

{article Grozs}{text}{/article}