Turpinot Madonas novada fonda starpvalstu sadarbības projekta “Tradīciju un inovāciju mijiedarbība mūsdienu amatniecībā” īstenošanu, amatnieki no Madonas, Ērgļiem, Lubānas un Varakļāniem trīs dienas no 25. līdz 28.oktobrim pavadīja Igaunijā, Raplas apgabalā, iepazīstot igauņu amatnieku prasmes, tradīcijas un kultūru.

Lasīt tālāk ...

Lubānas muižas kādreizējai klēts ēkai Parka ielā 6, Lubānā, kurā SIA “Aiviekstes klēts” ierīkojusi sulu spiešanas un vīna darināšanas ražotni, noslēgušies jumta seguma un dūmvada nomaiņas darbi, kā arī iegādāts vīna degustāciju norisei nepieciešamais tehniskais aprīkojums - vīna glāzes un profesionāla trauku mazgājamā mašīna. Iepriekšminēto darbu veikšanai daļējs finansējums gūts no Eiropas Savienības (Lauku attīstības programmas pasākumi ELFLA, LEADER projekts).

Lasīt tālāk ...

Amatnieki no Madonas, Ērgļiem, Lubānas un Varakļāniem 19.-22.septembrī pavadīja trīs iespaidiem bagātas un darbiem piesātinātas dienas Lietuvā, Anikščos, lai Madonas novada fonda starpvalstu sadarbības projekta “Tradīciju un inovāciju mijiedarbība mūsdienu amatniecībā” ietvaros iepazītu kaimiņu amatniecības prasmes, tradīcijas un kultūru.

Lasīt tālāk ...

Youtube_Icon_Transparent.png

LEADER

 

Zemkopības ministrija

 

 

Valsts Lauku tīkls

 

LLF logo