10.novembrī, tieši pirms valsts svētkiem, patriotiskās noskaņās pirmo reizi notika Madonas novada uzņēmēju gada balle.

Madonas novada fonds savējiem uzņēmējiem pasniedza divas nominācijas.

Titulu „LEADER kvalitāte” saņēma SIA „Timber ART”, kas sekmīgi īstenoja LEADER projektu „Izveidot konkurētspējīgu uzņēmumu vietējā un starptautiskā tirgū, kas ražo termokoka mucveida pirtis un kempinga mājiņas”. Aivis Lejiņš ir uzņēmējs, kuram raksturīga mērķtiecība, aizrautība un nopietna attieksme pret darbu, piedāvājot saviem klientiem kvalitatīvas lietas – termokoka pirtis un mājiņas. Viņš labprāt izrāda savu ražotni interesentiem un aizrautīgi stāsta par uzņēmuma produkciju.

Titulu „LEADER piemērs” saņēma SIA „Niko Galdniecība”, kas veiksmīgi īstenoja vairākus LEADER projektus – „Investīcijas SIA „Niko Galdniecība” pamatlīdzekļos galdniecības izstrādājumu ražošanai”, „Datorizētu pamatlīdzekļu iegāde”, „Specializētas maliņu aplīmēšanas un apstrādes iekārtas iegāde”.

Jānis Šķēle ar gudri izplānotām iegādēm ir pamatīgi attīstījis savu galdniecību un ražo kvalitatīvas mēbeles pēc individuāla pasūtījuma, piemērojoties katra klienta vēlmēm. Viņu raksturo vēlme kārtīgi darīt savu darbu, lieki nerunājot. Tikai par specializētajām iekārtām, kas krietni atvieglo ikdienas darbu, Jānis runā dedzīgi un daudz.

Prieks par mūsējiem!

Foto: Sandija Veikša

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

{article LAD/VLT/ZM}{text}{/article}

{article Grozs}{text}{/article}