Madonas novada fonds biedrību un aktīvo kopienu pārstāvjiem 23. un 24.novembrī rīko pieredzes apmaiņas braucienu "Viedas kopienas Kurzemē", lai iepazītu tās puses vietējo rīcības grupu teritorijā īstenotos LEADER projektus, dalītos pieredzē ar aktīviem cilvēkiem, kuri DARA un RADA, un savstarpējā sinerģijā gūtās atziņas, viedumu un pieredzi atvestu mājās un īstenotu savās kopienās.

Ziemeļkurzemē sadarbībā ar mūsu kolēģiem - biedrību “Ziemeļkurzemes biznesa asociācija” - viesosimies Tiņģeres muižā, Ances muižā un Dundagas pilī, klausīsimies Košraga māju stāstos un vērosim putnus Kolkasragā. Lībiešu saieta namā gūsim ieskatu lībiešu kultūrā, tradicionālajās nodarbēs, valodas skanējumā un piekrastes kultūrvēsturiskajā mantojumā. 

Otro dienu pavadīsim Tukuma novadā pie kolēģiem - biedrības “Partnerība laukiem un jūrai”. Apmeklēsim viedo ciemu Engure, viedo apkaimi Lapmežciema pagastā “Jūrciemi” un aktīvo ciemu Smārde, lai uzklausītu pieredzes stāstus par kopienas aktivizēšanu, jauniešu iesaisti, diskutētu par iedzīvotāju padomēm un citiem kopienām aktuāliem jautājumiem. Iepazīsim 2022.gada LEADER Dižprojektu “Apgrieztā māja” Smārdē.

Mēs nodrošinām autobusu un sedzam visas dalības izmaksas.

Pieteikties var līdz 13.novembrim pulksten 10:00, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un norādot gan pārstāvēto biedrību (vai citu), gan tālruņa numuru saziņai.

Vietu skaits ierobežots, bet, tā kā gribam aptvert visu MNF darbības teritoriju, no vienas biedrības vai apdzīvotas vietas var pieteikties viens braucējs.

Pielikumā pasākuma afiša (sagatavota sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību) un darba kārtība (sagatavota sadarbībā ar mūsu kolēģiem – vietējām rīcības grupām – biedrību “Ziemeļkurzemes biznesa asociācija” un “Partnerība laukiem un jūrai”.


Esi aktīvs un piesakies!

Attachments:
Download this file (Viedas_kopienas_afisa-01.jpg)Viedas_kopienas_afisa-01.jpg[ ]1674 kB
Download this file (Viedie_ciemi_programma.docx)Viedie_ciemi_programma.docx[ ]1539 kB
Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

{article LAD/VLT/ZM}{text}{/article}

{article Grozs}{text}{/article}