1. novembrī plkst. 15.00 Latvijas Lauku forums aicina uz “Viedās trešdienas” tikšanos TIEŠSAISTĒ par tēmu "Viedo ciemu attīstības veicinātājs: kopienas resursi".

Šī būs iedvesmojoša darbnīca kopienas resursu izziņai Viedajos Ciemos. Daloties pieredzē, identificēsim resursus un analizēsim, kā veicināt to ilgtspējīgu piesaisti un pielietošanu Viedajos Ciemos.  Darbnīcu, lekciju vadīs Zane Siliņa, biedŗības "Latvijas Lauku forums" projektu vadītāja.

Pieslēgšanās saite: http://saite.lv/cHO

Uz "Viedajām tešdienām" aicināts jebkurš interesents – īpaši lauku kopienu pārstāvji, atpazīstamības zīmes “Viedais ciems” kopienu pārstāvji, gan iedzīvotāji, kuri pavisam nesen sākuši domāt par kopienas formēšanos un vietējo izaicinājumu risināšanu. Ja esi jaunienācējs laukos un vēlies saprast ar ko sākt radīt pārmaiņas savā apkaimē, piedalies! Svarīgākais ir vēlēties uzzināt, mācīties un iegūto informāciju izmantot, sabiedrības virzītai vietējai attīstībai! Rudenī Viedās trešdienas notiks katru vai katru otro nedēļu, kur biedrība “Latvijas Lauku forums”(LLF), sadarbībā ar pieaicinātiem ekspertiem, organizēs savstarpējas pieredzes apmaiņas, nodos metodisko informāciju, informēs par aktualitātēm un līdzdalības iespējām, jaunumiem politiskajā dienaskārtībā, ka arī šīs tikšanās ir vide viedokļu izziņai, kas palīdzēs LLF komandai virzīt lauku attīstības jautājumus, veicot interešu aizstāvības darbu.

Nosūtām ierakstu (šeit) par pagājušas nedēļas īstenoto "Viedo trešdienu" ar Rūtu Rulli par Pārmaiņu veidotājiem.

Citi "Viedo trešdienu" nodarbību ieraksti pieejami laukuforums.lv attiecīgā raksta apakšdaļā.

Tiešsaistes tikšanās tiek ierakstītas, kā arī tās laikā tiek uzņemti ekrānšāviņi. Video ierakstu un attēlus no sarunas vēlāk izplata biedrības "Latvijas Lauku forums" Facebook lapā un mājaslapā laukuforums.lv.

15.novembra Viedajā trešdienā tiešsaistē "Paldies no VID? Jā, tas ir iespējams!" savā pieredzē dalīsies mūsu Iveta Kaparkalēja, biedrība "Aronas pīlādzis".

Attachments:
Download this file (Viedā tresdiena 1.11.2023..png)Viedā tresdiena 1.11.2023..png[ ]1327 kB
Download this file (VT_novembris.png)VT_novembris.png[ ]4578 kB
Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

{article LAD/VLT/ZM}{text}{/article}

{article Grozs}{text}{/article}