“Sociālās inovācijas centrs” izsludina pieteikšanos jauniešu sociālā biznesa akseleratoram “Kā izveidot atbilstošu sociālā biznesa modeli un kā sagatavot savu ideju pūļa finansēšanai”.

Informācija:
Apmācības tiek organizētas 30 jauniešiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuriem ir sava sociālā biznesa ideja vai jaunuzņēmums (start-up), no visām Baltijas valstīm - Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai kopā ar profesionāliem treneriem izstrādātu sava sociālā biznesa modeli, apgūtu praktiskas zināšanas un personiskas iemaņas, kas ir svarīgas biznesa uzsākšanai: sociālās ietekmes novērtēšana, pārmaiņu teorija, komunikācija ar investoriem, komunikācijas kanāli un stratēģija, sava produkta pozicionēšana, finanses un budžets, kā arī kas ir kreativitāte un inovācija un kāpēc tas ir svarīgi.

Visas nedēļas laikā iegūtās zināšanas būs jāizmanto savas biznesa idejas attīstīšanai un sagatavošanai publicēšanai pūļa finansējuma platformā. Apmācību laikā būs pieejams mentoru atbalsts.

Apmācību viens no galvenajiem mērķiem ir sagatavot izstrādāto biznesa ideju publicēšanai pūļa finansēšanas (crowdfunding) platformā. Pūļa finansēšana ir mūsu laiku viens no efektīvākajiem finanšu piesaistes līdzekļiem, kura iespējas ne vienmēr ir atbilstoši novērtētas!

Apmācības notiks no 3. līdz 7.jūlijam Latvijā, Rāmavas muižā; apmācības un uzturēšanās - bezmaksas; ja dzīvo Pierīgā - nakšņošana uz vietas nav obligāta; apmācību valoda - angļu valoda.

Apmācības tiek organizētas Erasmus+ projekta "Sociālās uzņēmējdarbības attīstīšana un veicināšana jaunatnes sektorā"/ IMPACTYOUTH ietvaros sadarbībā ar partneriem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Francijas un Itālijas.

LAI PIETEIKTOS APMĀCĪBĀM, lūdzam aizpildīt veidlapu http://ej.uz/impactyouth_pieteikums , norādot gan informāciju par sevi, gan nedaudz aprakstot savu sociālā biznesa ideju. Pieteikšanās būs atvērta līdz š.g. 5.jūnijam. Ar katru jaunieti, kurš būs pieteicies, sazināsies individuāli.

Saite:

https://www.facebook.com/events/308015462963878/

Pielikumā plakāts.

Attachments:
Download this file (Poster_LV.jpg)Poster_LV.jpg[ ]655 kB

Youtube_Icon_Transparent.png

LEADER

 

Zemkopības ministrija

 

 

Valsts Lauku tīkls

 

LLF logo